středa, 24 červen 2015 02:00

Kola pro Afriku a nejenom 28 darovaných kol!

Sběrné místo na naší škole pro společnost Kola pro Afriku bylo znovu otevřeno v květnu 2015. Za pouhých 30 dní sběru bylo dárci z celého okolí věnováno 28 kol.

Víte jakých? Od úplně nejmenších pro malé děti a školáky až po kola pro dospělé. Objevila se kola sportovní, horská i cestovní. 23. 6. 2015 byla kola naložena a odvezena do Ostravy Koblova.  Žáci naší školy pro děti v Gambii připravili i šest velkých krabic plných školních pomůcek (sešitů, tužek, pastelek), přibalili dárky pro radost (samolepky, čepice a náramky). V dalších dvou krabicích byly nepoužité autolékárničky a obvazový materiál, který bude darován do gambijských nemocnic. Společně se všemi dárci z Děčína se nám opakovaně podařila krásná akce. Moc za ni všem děkujeme!!!  Těšíme se na další sběr, který je naplánovaný na jaro 2016!

Číst 480 krát Naposledy změněno úterý, 29 srpen 2017 16:45