^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 07 květen 2015 02:00

Na slovíčko s Petrem Freestonem

Napsal(a)

V rámci projektu Sedmikráska ve čtvrtek 7.5. na naši školu zavítal pan Peter Freestone, bývalý osobní komorník Freddieho Mercuryho.

Freddie Mercury je znám jako frontman legendární skupiny Queen i úspěšný sólový zpěvák, ale také jako první velká hvězda, která podlehla onemocnění AIDS. Pan Freestone s ním strávil poslední léta života, a tak na vlastní oči viděl, co toto onemocnění dokáže s člověkem udělat. Při svých přednáškách chce prostřednictvím silného příběhu ovlivnit uvažování mladých lidí, aby se ke svému životu stavěli s odpovědností, protože jen oni rozhodují o tom, jaký jejich život bude. Jestli se mu podařilo dnes ovlivnit naše deváťáky, ukáže až čas. Přejme jim tedy, aby všechny chyby, kterých se v životě dopustí, šly napravit.

Číst 495 krát Naposledy změněno úterý, 29 srpen 2017 16:54
Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace