V úterý 12.5. jsme si připravili vystoupení plné písniček, tance a radosti.
Celé odpoledne se neslo ve velmi příjemné a slavnostní atmosféře.
Velké poděkování patří všem rodičům i prarodičům za jejich podporu, milou účast a potlesk.
Na závěr jsme předali malý dáreček, který jsme maminkám vyrobili k jejich svátku.
Škola má velmi dobrou pověst u veřejnosti jako škola s individuálním přístupem k žákům