středa, 16 leden 2019 10:23

Hejnice

V termínu od 12.11. do 16.11. 2018 si obě sedmé třídy užívaly v Hejnicích.

Společně jsme prožili fajn chvíle, ale i jsme se něco naučili. Každý den patřil nějaké zemi, kterou jsme blíže poznávali a plnili záludné otázky, které nám připravili animátoři z Ekostřediska Střevlík. Zavítali jsme do Mongolska, Číny, Afriky i Austrálie. Házeli jsme bumerangem, hráli divadlo, luštili šifru v temném sklepě i jezdili na koni. Zábava střídala výuku. Zažili jsme i chvíle napětí, kdy si děti vyzkušely odvahu v tmavém lee, kde si musely postavit nouzový přístřešek. Poslední večer patřil tanci. Počasí nám také přálo, a tak není divu, že se nám domů vůbec nechtělo.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

www.sfzp.cz

www.mzp.cz