pondělí, 25 červen 2018 17:07

Rozloučení s první třídou

Poslední „učící“ pátek 1. A rozhodně nestrávila učením! Pestrý a napínavý pátek začal krásným sportovním dnem, který pro prvňáčky připravila 6. A. Na děti čekaly různé sportovní soutěže, které všichni nadšeně plnili. Někteří dokonce i opakovaně. Soutěživá nálada nás neopustila ani odpoledne, kdy jsme se v několika týmech vydali hledat poklad po okolí Kvádrberku. Děti statečně hledaly indicie, které je přibližovaly k ukrytému pokladu. Hladoví, nadšení a žízniví jsme dorazili zpět ke škole, kde na nás čekali mnozí rodiče a společně jsme si u ohýnku zazpívali a upekli buřtíky. Vydařený den zakončila diskotéka a společná noc ve škole, kde jsme poprvé i přenocovali. Druhý den po vydatné snídaní a pár hrách již všichni zamířili zpět domů k maminkám a tatínkům.

Číst 79 krát Naposledy změněno pondělí, 25 červen 2018 17:18