úterý, 13 červen 2017 08:25

Květen a červen v kostce

Květen i červen v kostce

V květnu si žáci 2.C opravdu užívali. Začalo to ohromnou klouzačkou, společným fotografováním. Pak jsme si během pěti dnů vypěstovali tři misky plné řeřichy. Doma upečený chleba s máslem a na to řeřicha, to byla dobrá svačinka. Dále jsme využili nabídky Jolany Novotné a v knihovně jsme si pohráli s keramikou. Výsledkem byli nádherní barevní ptáčci. Do toho se přehoupl červen, který začal MDD. Ten připravili deváťáci a všichni společně si ho užili, zasportovali si, získali ceny a ještě nám celý den svítilo krásně sluníčko. Vrcholem června byl pobyt ve škole v přírodě. Pecka neměla chybu, ale i návštěva „trubičkárny“ a exkurze ve výrobně foukaných vánočních ozdob. A co teprve ZOO ve Dvoře Králové. Prostě nádhera! Moc se nám líbilo, takže zase za rok nashledanou.

Číst 276 krát Naposledy změněno čtvrtek, 31 srpen 2017 17:51