pátek, 28 duben 2017 13:23

Přijímací řízení - odvolání

Vážení zákonní zástupci a žáci 9. ročníků,

dnes (28. 4. 2017) Cermat předal výsledky jednotných přijímacích zkoušek středním školám. Od dnešního dne tedy bedlivě sledujte webové stránky jednotlivých středních škol. Pokud jste na vámi vybranou školu nebyli přijati a zvažujete odvolání, přikládám k tomuto článku vzor odvolání (v příloze). Připomínám, že do 10 pracovních dnů je nutné odevzdat vyplněný zápisový lístek na zvolenou střední školu. Pokud budete podávat odvolání na první škole, je přesto nutné odevzdat zápisový lístek na školu druhou (v případě. že tam byl žák přijat), protože na vyřízení odvolání má ředitel střední školy ze zákona 30 dní. Za předpokladu, že žák bude přijat na základě odvolání, má právo si vyzvednout zápisový lístek z předešlé školy. Všem přijatým uchazečům blahopřeji.

Mgr. Lucie Plechatá

Číst 134 krát Naposledy změněno čtvrtek, 31 srpen 2017 18:03