^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


neděle, 26 únor 2017 18:38

Balet Louskáček

Napsal(a)

Trochu kultury a okouzlení z ladného baletního představení okusili žáci pátých ročníků, když se na svátek svatého Valentýna vydali do Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem. Společně shlédli pro školu zkrácený balet Louskáček. Představení bylo rozděleno do dvou dějství a žáci je sledovali z prvních řad, měli tak možnost vidět i hudební nástroje celého orchestru. Pro mnohé to bylo první setkání s baletem a jistě i silný esteticko-kulturní zážitek. Těšíme se na další.

Číst 507 krát Naposledy změněno čtvrtek, 31 srpen 2017 18:16

Galerie Obrázků

Proč přestoupit k nám?
proc prestoupit k nam
Zápis
zapis
Virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace