^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


čtvrtek, 06 únor 2020 19:03 Napsal(a)

Zápis do první třídy

Vážení rodiče,

zápis k povinné školní docházce od 1. 9. 2020 se uskuteční dne 17. 4. 2020 od 8.00 do 17.00 hodin v prvním patře hlavní budovy ZŠ Dr. M. Tyrše, Děčín 2, Vrchlického 630/5. Do školy se v den zápisu dostanete bočním vchodem ze školního dvora.

 

Jsme rádi, že máte zájem o naši školu, ale vzhledem k velkému zájmu rodičů nemůžeme místo pro Vaše dítko zaručit. Přednost při přijímání mají děti z naší spádové oblasti, kterou stanovuje MM Děčín. V případě, že nejste z naší spádové oblasti, je nutné dostavit se k zápisu i na Vaši spádovou školu, abyste měli povinnou školní docházku zajištěnu.

U zápisu je třeba doložit rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce žáka. Dokumenty Žádost o přijetí k plnění povinné školní docházky a Přihláška k zápisu musí podepsat oba zákonní zástupci (matka i otec), a to i v případě rozvedených rodičů. Oba dokumenty dostanete k vyplnění přímo u zápisu. Pokud se v den zápisu nemůže jeden ze zákonných zástupců dostavit, stáhněte si oba dokumenty (v příloze tohoto článku) a přineste je k zápisu již podepsané z domova.

Stejně tak si můžete stáhnout dokumenty Žádost o odklad školní docházky a Žádost o zařazení do přípravné třídy, pokud již máte Vy, učitelky z mateřské školky nebo pracovníci školského poradenského zařízení informaci o tom, že by takový krok byl pro Vaše dítě vhodný.

V obou  těchto  případech  musíte  (stačí  dodatečně)  k žádosti  připojit doporučení  školního poradenského zařízení a vyjádření dětského lékaře.

Nyní, prosím, vyplňte rezervační formulář. V minulých letech byly, vzhledem k velkému zájmu rodičů, dlouhé čekací doby. Rádi bychom letos čekání Vás i dětí zkrátili. Počítáme s cca 20 minutovými intervaly na jedno dítě. Samozřejmě s ohledem na individualitu dětí se může interval zkrátit nebo protáhnout.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.

Pro zápis Vašeho dítěte do 1. třídy si rezervujte Vámi zvolený termín a čas v následujícím formuláři. Velice Vám děkujeme.

nová rezervace

Číst 102 krát
Zápis
do 1. tříd
zapis
Virtuální prohlídka
virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace