• JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 575

středa, 03 květen 2017 18:31

Štafetový pohár 2017

Již třetím rokem se žáci prvního stupně zúčastnili celorepublikové soutěže v atletice pořádané Českým atletickým svazem. Okresní kolo se konalo v pátek 28. 4. na atletickém stadionu SK Děčín. Počasí letos závodění příliš nepřálo. I přesto se naši žáci opět dostali na medailové pozice. V celkovém hodnocení – po sečtení časů jednotlivých štafet, dosáhli na bronzové medaile. Všem zúčastněným patří velký dík za skvěle zvládnutý závod a výdrž v opravdu chladném počasí.

Za druhé a třetí třídy závodili tito žáci: Jonáš Horák, Jakub Nádvorník, Eliška Vlčková, Karinka Borovičková, Verča Picková, Marianka Pintaudi, Míra Strnad a Filip Uher.

Za čtvrté a páté třídy statečně bojovali: Martin Podaný, Tobík Handlíř, Anežka Nováková, Stela Libichová, Zuzka Toncarová, Nela Podařilová, Adam Vepřovský a Matyáš Petříček.

pondělí, 03 říjen 2016 19:03

Ozdravný pobyt 3.C

Krásnou krajinou národního parku České Švýcarsko se nechali zlákat žáci 3.C a od 19. do 23. září se ubytovali v Doubici v penzionu Hubertus. I když počasí zpočátku příliš nepřálo pobytu venku, stihly se děti vydat na několik procházek do okolí. Na Vápence se dozvěděly, jak se zde dříve zpracovával těžený vápenec, do polí se vydaly k barokní kapli Nejsvětější Trojice a na celodenním výletě se podívaly na lovecké chaty Na Tokáni. Po tomto výletě si děti za odměnu opekly buřty a mohly se povozit na koních. V lese i na hřišti si děti zahrály zábavné hry, které vyžadovaly týmového ducha a dobrou kondici. Všechny děti si zaslouží pochvalu za odchozené kilometry a za krásné ilustrace v deníčcích, které každý den psaly a kreslily.

I počasí se rychle umoudřilo, takže pobyt se vydařil se vším všudy.

V této krajině je stále co objevovat, takže jsme tu určitě nebyli naposledy.

pondělí, 12 září 2016 08:21

Návštěva ve 3. C

V pondělí 5. září navštívila naší třídu reprezentantka ve vodním slalomu Tereza Fišerová. V hodině tělocviku dětem ukázala své medaile. Také dětem ukázala jak se drží pádlo, jak nepohodlné je sezení v lodi a jaká dřina předchází samotnému závodu. Poté si s dětmi zacvičila a zahrála pohybové hry.

Tereza je letošní juniorskou mistryní světa a mistryní České republiky. Loni obsadila 15. místo na MS dospělých v Londýně. Držíme ji palce do dalších závodů!