neděle, 08 březen 2020 09:12

Zima v naší třídě

Zimní období jsme zahájili adventním koncertem v aule naší školy. Na jeden den se naše třída proměnila v čertí třídu s čertím učením. Poté jsme už začali přichystávat pohoštění pro naše rodiče,se kterými jsme si užili předvánoční setkání s vyráběním. Stejně jako v minulých letech, i letos jsme si ve třídě udělali "malé" Vánoce se soutěžemi, pohádkou a nadílkou. Mezitím jsme se ještě stihli zúčastnit vánočních trhů ve městě. Na začátku nového roku jsme se v rámci projektu Svět práce setkali na dopravním hřišti v Ústí nad Labem s dopravními policisty, od kterých jsme se dozvěděli, co je náplní jejich práce a zopakovali jsme si pravidla bezpečnosti pro chodce a cyklisty. Zapojili jsme se také do projektu " O něco lepší hokej" a zakoupením oranžové stužky jsme alespoň malou kapkou podpořili projekt Kapky naděje.

Číst 111 krát
virtuální prohlídka