^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


pondělí, 16 říjen 2017 09:55

FOTBAL-GOLF A ROZHLEDNA DYMNÍK

Napsal(a)

V sobotu 14. října se naše třída 2.A  vydala na další turistický výlet :-D. Tentokrát to bylo na rozhlednu Dymník, která je u Rumburku a v těsné blízkosti je i velké hřiště na fotbaL- golf.

Poprvé jsme si všichni vyzkoušeli, jak takový golf s velkým míčem vypadá a věřte, že jsme si užili hodně legrace. Největší odměnou nám bylo nádherné počasí a úžasný rozhled z bývalé sopky na Dymníku. Do Rumburku jsme jeli vlakem přes Německo a jízda tímto krajem ČESKO-SASKÉHO ŠVÝCARSKA v době podzimu, kdy se zbarvuje listí a příroda hraje všemi barvami je úchvatná. Děkuji všem rodičům za velkou pomoc s malými druháčky.  LD

Číst 995 krát
Virtuální prohlídka
virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace