úterý, 04 červenec 2023 11:51

Školní rok u druháčků

Školní rok se nachýlil ke konci a druháčci vzpomínají na všechny akce, kterých se v průběhu roku zúčastnili.O prvním  zářijovém víkendu se i s rodinami zapojili do orientačního běhu v Bynovci. Na Halloween přespávali ve škole, prošli si strašidelnou stezku a v noci se vypravili na zámek, kde s baterkami prozkoumávali sklepení.
Během roku žáci několikrát navštívili knihovnu, kde se jim věnovaly paní knihovnice v rámci dílny čtení, a výtvarnou dílnu, kde ze zbytkových a odpadových materiálů vytvářeli krásné a neobvyklé dekorace. Také se zúčastnili kurzu plavání, ledního bruslení a v lednu jeli na lyžařský kurz do Krkonoš.

Druháčci si užili i kulturní akce - divadelní představení ve škole, v Mostě a v Praze. Navštívili Národní zemědělské muzeum v hlavním městě a skanzen v Zubrnicích. Nechyběla ani procházka do děčínské zoo, kde děti soutěžily mezi sebou ve vědomostních a pohybových disciplínách. Povedený školní rok zakončili školou v přírodě v Pecce, kde si děti užívaly trampolínu, bazén a volný prostor ke hraní míčových her.
Všichni žáci budoucí 3. A a 3. B se už těší, jaké zážitky je čekají v novém školním roce. Na viděnou v září!