sobota, 25 květen 2019 00:00

Video malých florbalistů z Vrchličáku

Milí rodiče, rádi bychom se pochlubili zpracovaným videem z turnaje florbalových akademií, kterého se většina malých dětí z naší školy zúčastnila. Turnaj se nám moc líbil a věřím, že i Vám.

Zároveň bychom Vám chtěli poděkovat za vaši důvěru, kterou jste v nás vložili, a děti postrčili k prvnímu florbalovému kroku. Florbalové akademie však fungují jen pro 1. – 2. třídu. Pokud vaši ratolest florbal baví, je možnost udělat druhý florbalový krok a přihlásit ho do florbalových kategorií přímo do florbalového klubu. Veškeré informace Vám dojdou na email během první poloviny června. V případě zájmu jsme na telefonu a emailu. (Tomáš Štěpánek, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 775862628)

Ing. Tomáš Štěpánek

Video ke spuštění zde.