Vážení rodiče!

V týdnu od 24. do 28. února 2020 probíhají jarní prázdniny. Provoz zajišťuje ŠD Kosmonautů, Děčín XXVII. V případě zájmu přihlaste Vaše dítě nejpozději do 4. února u kterékoliv paní vychovatelky.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD

Vážení rodiče!

O pololetních prázdninách 31. 1. 2020 nebude školní družina v provozu z důvodu nedostatečného počtu zájemců.

kolektiv vychovatelek ŠD

Vážení rodiče!

31. 1. 2020 jsou pololetní prázdniny. Pokud máte zájem o umístění vašeho dítěte do školní družiny, oznamte to kterékoliv paní vychovatelce nejpozději do 24. 1. 2020.

Děkujeme za spolupráci, kolektiv vychovatelek ŠD.

neděle, 12 leden 2020 19:28

Břichomluvec s Matýskem

První letošní akcí školní družiny byla minulý týden návštěva pana Zdeňka Polácha - břichomluvce, který k nám zavítal s Matýskem a také s papouškem. Jejich vystoupení bylo doslova dechberoucí a úžasné, dětem se opravdu moc líbilo. Budeme rádi, když k nám ještě někdy zavítají. Malá ukázka pro Vás ve fotogalerii.

sobota, 28 prosinec 2019 08:19

Čas vánoční

Tentokrát se v naší fotogalerii s Vámi podělíme o to, jak jsme strávili letošní čas vánoční, tedy prosinec, ve školní družině. A tak máte možnost podívat se, jak jsme si vyzdobili okna, vyrobili masky čertíků, malovali a psali dopisy Ježíškovi, vytvořili různá vánoční přáníčka pro své blízké. Při procházce do lesního parku jsme si zazpívali pár koled a zápalili prskavky. Samozřejmě jsme ani nezapomněli povídat si o tom, jaké známe vánoční zvyky a tradice a které z nich doma dodržujeme. A my Vám přejeme splnění všech přání a krásný rok 2020.

neděle, 22 prosinec 2019 20:01

Zpívání na Masarykově náměstí

Letošní vánoční trhy se konaly v úterý 17. prosince na Masarykově náměstí. Paní vychovatelka Strunecká připravila a s dětmi ze školní družiny nacvičila hudební vystoupení vánočních písní a koled, které si s nimi mohli zazpívat i jejich rodiče a prarodiče. V prodejním stánku si měli možnost zakoupit andílky, které vyrobily děti na kroužku keramiky. Ve fotogalerii si vše můžete prohlédnout.

úterý, 10 prosinec 2019 17:36

Podzimní tvoření

Celý podzim jsme se ve školní družině snažili a poctivě vybarvovali, malovali, stříhali, lepili, modelovali... a vy máte možnost se podívat, co vše se nám podařilo vytvořit.

neděle, 01 prosinec 2019 08:38

Pohybové hry v tělocvičně

V úterý 26. listopadu si paní vychovatelky připravily pro druháky a třeťáky ze školní družiny několik pohybových her v tělocvičně. A tak si děti mohly zahrát vybíjenou - všichni proti všem, pampelišku, molekuly a na závěr si i trochu zasoutěžily v polohové hře. Jako vždy máte možnost se podívat do naší fotogalerie.

virtuální prohlídka