Lucie Stibalová

úterý, 28 leden 2020 22:04

Lyžařský kurz Benecko 2020

Třetí lednovou neděli 19. 1. 2020 jsme první a druhý stupeň vyrazili na lyžařský kurz na Benecko, do hotelu Kubát. Trochu jsme se obávali nedostatku sněhu, ale po příjezdu nás mile překvapila sněhová přikrývka. Po ubytování jsme hned vyrazili na sjezdovku a mohli předvést náš lyžařský um.

úterý, 28 leden 2020 22:04

Lyžařský kurz Benecko 2020

čtvrtek, 26 září 2019 07:36

Škola v přírodě v Kytlicích

V týdnu od 16. do 20. září jsme se s žáky šestých tříd vypravili na školu v přírodě do nedalekých Kytlic. Ubytováni jsme byli v místním hotelu Kovošrot. Po celou dobu byl naplánován pro děti pestrý program. Hned první den po obědě jsme vyrazili procházkou na rozhlednu Jedlová, kde žáci plnili jeden z úkolů a tím bylo spočítat schody na rozhlednu.

do 1. tříd
virtuální prohlídka