^Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


úterý, 28 leden 2020 22:04

Lyžařský kurz Benecko 2020

Napsal(a)

Třetí lednovou neděli 19. 1. 2020 jsme první a druhý stupeň vyrazili na lyžařský kurz na Benecko, do hotelu Kubát. Trochu jsme se obávali nedostatku sněhu, ale po příjezdu nás mile překvapila sněhová přikrývka. Po ubytování jsme hned vyrazili na sjezdovku a mohli předvést náš lyžařský um.

Naši instruktoři nás podle lyžařských schopností rozdělili do jednotlivých skupin. Každý den dopoledne a odpoledne jsme se měli možnost postupně zdokonalovat v lyžařských dovednostech a moc nás to bavilo. Celý týden jsme nejenom lyžovali, ale také soutěžili ve smíšených týmech. Každý večer byl pro nás připraven zábavný program, kde jsme měli možnost získávat bodové hodnocení. O zábavu bylo postaráno, proto nám lyžařský kurz velmi rychle utekl. Stihli jsme také bowling, kde byla velká legrace. Ski areál nabízel i snowtubing, na kterém jsme nemohli chybět. Moc se nám celý týden líbil a jsme rádi, že se naše lyžařské dovednosti posunuly zase o kousek výš. Těšíme se příští rok zase opět na viděnou

Číst 320 krát
Virtuální prohlídka
virtuální prohlídka
Florbalové třídy
florbal
Rychlý přehled

rozvrhy

zakovska

testy

casopis

Digitální učební materiály

ucebni materialy m

Matematika
matematika m

Světový rekord

S6300706 m

Kvalita ovzduší u naší školy

kvalita ovzdusi

(nefunguje v Internet Exploreru)
administrace