středa, 05 červen 2019 07:47

Školní basketbalová liga – po roce jsme opět ve hře.

Po loňském úspěchu našeho týmu v republikovém kole ŠBL jsme se i letos přihlásili do této soutěže. Máme za sebou dvě základní kola. V prvním jsme vyhráli všechny zápasy. Druhé bylo mnohem dramatičtější. S družstvem ZŠ Masarykova Litoměřice jsme hráli velmi vyrovnaně a nakonec jsme vyhráli až v prodloužení. V druhém zápase nás čekala ZŠ Na Stráni. Svedli jsme opravdovou bitvu o každý koš, ale v prodloužení zvítězil soupeř o jeden koš.

Přesto postupujeme do krajského kola, které proběhne na podzim. Velký dík patří našemu trenérovi panu Houškovi. Za naši školu bojovali A. Žáčková, L. Lažanská, A. Lažanský, M. Houška, D. Nečas, J. Horák, J. Sobíšek a K. Kotek ze 4.B, A. Dvořáková ze 4.A, O. Musil, J. Libich ze 3.A, L. Vachel, K. Zdražilová ze 3.B, J. Harych a T. Král z 2.A. Všichni si zaslouží obrovskou pochvalu.