ZŠ DR. MIROSLAVA TYRŠE - ZŠ Dr. Miroslava Tyrše
Veronika Mášová

pondělí, 01 listopad 2021 15:14

3. B na výletě v Praze

Týden před podzimními prázdninami se naše třída vydala za dobrodružstvím do hlavního města. Viděli jsme spoustu krásných památek a nachodili u toho téměř 13 km. Okružní trasu jsme zakončili v Národním muzeu, kde jsme měli rezervovanou prohlídku výstavy Zázraky evoluce. Dozvěděli jsme se spoustu nových a zajímavých informací a poznali nová a neobvyklá zvířata.

čtvrtek, 03 červen 2021 19:34

Žáci 2. B adoptovali veverku

Žáci 2.B se v pondělí 31.5. byli podívat v ZOO Děčín na veverku, kterou na začátku května adoptovali. Udělali dobrý skutek v době, kdy do zoologických zahrad nesměli žádní návštěvníci a adopcí tak zajistili peníze na krmivo.
Výlet jsme si společně moc užili... Vyšlo nám krásné počasí, zvířátka byla všechna ve venkovních výbězích a spousta z nich se nám ukázala velmi zblízka.

neděle, 17 listopad 2019 11:48

1.B v ZOO Děčín

Dne 12.11. jsme se vydali na výukový program do naší děčínské ZOO. Prohlédli jsme si zvířátka, dozvěděli se o nich spoustu nových věcí a nakonec si i pohladili užovku červenou. Měli jsme také velké štěstí, protože se nám spoustu zvířátek ukázalo velmi zblízka. Například mláďata rysa ostrovida jsme měli téměř na dosah ruky :).

Moc se nám tento den líbil a těšíme se na další výlet.

Zdraví prvňáčci z 1.B

Halloweenské přespávání v 1.A a 1.B

Dne 3.11. proběhlo ve třídách 1.A a 1.B halloweenské přespávání. Děti přišly v krásných kostýmech, zahráli jsme si spousty soutěží, snědli hodně strašidelných halloweenských dobrot, které nám připravili rodiče a užili si spoustu zábavy.

čtvrtek, 03 říjen 2019 13:51

První měsíc v 1. B

První měsíc ve škole utekl jako voda a z nás už se stali opravdoví školáčci. Moc se nám tu spolu líbí a naučili jsme se již spoustu věcí. Nejvíce se těšíme na to, až budeme umět číst a psát. Doufáme, že to bude zanedlouho.

Na fotogragii si můžete prohlédnout náš uplně první výrobek - včelku. Jsme velmi šikovní, co říkate? :-)

Zdraví prvňáčci z 1. B

čtvrtek, 03 říjen 2019 13:51

První měsíc v 1. B